Dzień Dziecka w Toruniu

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Z okazji Dnia Dziecka Toruński Oddział Stowarzyszenia zaprasza na rodzinny piknik historyczny. Impreza odbędzie się na na dziedzińcu Zamku Dybów w niedzielę 24 czerwca 2018 r. w godz. 15:00 – 18:00, ale można będzie zostać dłużej i skorzystać z innych atrakcji poza naszymi. Spotkanie rozpoczniemy opowieścią o historii Zamku Dybowskiego (i Nieszawy). Dla dzieci będą warsztaty lepienia z gliny, przebieralnia z historycznymi strojami, stanowisko katowskie. Dla dorosłych 2 stanowiska szkółki rycerskiej (łuk i stanowisko bezpiecznej broni). Bezglutenowy poczęstunek zapewni towarzysząca nam od dawna firma Light Box. Mamy zapewniony stół i ławy pod zadaszeniem na dziedzińcu zamku, ale można zabrać też koce.
Dojazd do Zamku (mapka) na stronie www.gildiaprzygod.pl

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zgłoszenia, należy je przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do dnia 20 czerwca.

W zgłoszeniu prosimy podać:
● imię i nazwisko rodzica będącego członkiem Stowarzyszenia,
● imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej (plus ew. inne nietolerancje)
● imię/imiona i wiek rodzeństwa niebędącego na diecie

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem. Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają dzieci rodziców, którzy są członkami Stowarzyszenia i mają opłaconą składkę członkowską za 2018 rok.

Kontakt: Ludmiła Bagińska, tel. 606 199 345. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Dziecka w Toruniu