Enfes Kebab z Warszawy dołączył do MENU BEZ GLUTENU

Enfes Kebab to pierwszy lokal w programie MENU BEZ GLUTENU oferujący bezglutenowy kebab w kilku rodzajach. Jesteśmy przekonani, że wiele osób na diecie czekało na taką informację, my też! Lokal mieści się przy ulicy Leona Berensona 37 na warszawskiej Białołęce.

Menu Bez GlutenuMożna tu zamówić kebab z kurczaka sprowadzanego z rejonów nadbiebrzańskich, z naturalnego chowu bez antybiotyków. Dla wielbicieli mocniejszych smaków jest kebab z wołowiny premium z dodatkiem baraniny. Obydwa mięsa przygotowywane są z naturalnych składników, według własnej autorskiej receptury przyprawowej. I oba cyklicznie poddawane badaniom na zawartość glutenu. „Witamy Państwa w naszym kebabie. Miejscu, gdzie zjecie Państwo pysznego kebaba rodem z Turcji. Kurczaka i wołowinę z baraniną przygotowujemy ze szczególną starannością, używając receptur tureckich, wydobywając dzięki temu naturalny smak” – jak podkreśla właścicielka.

Na życzenie klienta kebaby podawane są w bezglutenowej bułce, na talerzu z sałatką i frytkami oraz w boksie. Już niedługo w ofercie będzie kebab w bezglutenowym lawaszu (cienkim bezglutenowym cieście).  

Uwaga! W lokalu obecny jest gluten (w postaci pszennych tortilli i bułek). Standardowo do kebabu podawane jest pieczywo glutenowe, dlatego zawsze trzeba poprosić o wersję bezglutenową.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety obsłudze przed złożeniem zamówienia.

Enfes Kebab z Warszawy dołączył do MENU BEZ GLUTENU