Finał zabawy „Moje najpyszniejsze na całym świecie bezglutenowe śniadanie”

Kochane Dzieci!

Bardzo się ucieszyliśmy, że przyjęłyście zaproszenie do naszej zabawy z okazji Dnia Dziecka, dziękujemy za wszystkie Wasze zdjęcia. Do Stowarzyszenia wpłynęły prace z całej Polski, m.in. z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy, Rydułtowa, Raciborowic Górnych, Łańcuta, Siemiatycz, Dęblina czy Boguchwały.

Ze zdjęć Waszych najpyszniejszych na świecie śniadań utworzyliśmy kolaż, który prezentujemy dzisiaj na stronie. Teraz niech każdy z Was odnajdzie na nim siebie i swoje śniadanie! Zbiór Waszych zdjęć jest tak piękny i optymistyczny, że najprawdopodobniej znajdzie także swoje stałe miejsce na ścianie w biurze Stowarzyszenia:)

Już niebawem otrzymacie pocztą upominek-niespodziankę. Mamy ogromną nadzieję, że wywoła ona uśmiech na Waszych buziach:)

A Was Drodzy Rodzice bardzo prosimy, napiszcie na naszym Facebooku i Instagramie, czy Wam również podobał się kolaż, który powstał z przesłanych prac.

A z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wiele radości, spełnienia najskrytszych marzeń, uśmiechu od ucha do ucha, a także najpyszniejszych na całym świecie bezglutenowych śniadań, obiadów i kolacji!

Finał zabawy "Moje najpyszniejsze na całym świecie śniadanie"

Finał zabawy „Moje najpyszniejsze na całym świecie bezglutenowe śniadanie”