Fit Cake Częstochowa w MENU BEZ GLUTENU!

Fit Cake Częstochowa Śródmieście dołączył właśnie do programu MENU BEZ GLUTENU!

Lokal jest usytuowany w centrum miasta, przy Al. Najświętszej Maryi Panny 49/3, blisko dworca kolejowego, co powinno ucieszyć każdego podróżującego bezglutenowca. Wizyta w lokalu może być też „smacznym” zwieńczeniem spaceru po Starym Mieście.

Wszystkie ciasta, batony, desery w słoiczkach, torty oraz inne dania oferowane na miejscu są bezglutenowe i bez cukru. Fit Cake Częstochowa Śródmieście w swojej ofercie ma również słodkości dla wegetarian i wegan. Produkty stanowią bezpieczny i pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością.

Do każdego ciasta, tortu, ciastka, batonika dołączamy informację żywieniową, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników – mówi właścicielka. – Nasze słodycze są nie tylko zdrowe, ale również smaczne i z pewnością biją na głowę swoich niezdrowych „kuzynów”, którym mówimy raz na zawsze stanowcze NIE.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Częstochowa w MENU BEZ GLUTENU!