Fit Cake Gdańsk Jasień w MENU BEZ GLUTENU

Batony, ciasta, torty i desery – wszystkie te słodkości znajdziemy w wersji bez glutenu i wegańskiej w kolejnej przyłączonej do programu MENU BEZ GLUTENU nie-cukierni FIT CAKE z Gdańska.

Nie-cukiernia Fit Cake Gdańsk Jasień znajduje się przy ul. Damroki 33a/e. Jest  to miejsce stworzone z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie lub zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzyca, celiakia, nietolerancja glutenu, laktozy, insulinooporność). Do przygotowywania słodkich wypieków nie używa się tu sztucznych kremów i białego cukru. Zastępuje się je np. masą daktylową.

W menu znajdziemy zarówno ciasta, batoniki, torty okolicznościowe, jak i desery w słoiczkach. Wszystko nie tylko pięknie wygląda, ale też smakuje. Istny raj dla łasuchów!

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Gdańsk Jasień w MENU BEZ GLUTENU