Fit Cake Grodzisk Mazowiecki w MENU BEZ GLUTENU

Jeśli jesteś fanem zdrowych słodkości, „niecukiernia” Fit Cake Grodzisk Mazowiecki zaprasza na ciacha, ciastka, desery w słoiczkach i batony.

Menu Bez GlutenuFit Cake przy ul. Jana Kilińskiego 9/4 to miejsce wyłącznie ze zdrowymi bezglutenowymi słodyczami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego, co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika od obsługa kawiarni dołącza informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Wszystkie oferowane słodycze przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu kawę, herbatę, szejki, koktajle. W tej „niecukierni” można zamówić bezglutenowe torty i wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Grodzisk Mazowiecki w MENU BEZ GLUTENU