Fit Cake Kielce w MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Kielce, kolejna „nie cukiernia”, dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Położona jest w centrum miasta na trasie ścieżki rowerowej przy ul. Paderewskiego 4 (róg budynku CITI PARK).

Fit Cake Kielce jest lokalem całkowicie bezglutenowym! Oferuje ciasta, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach oraz wegańskie lody bez dodatku cukru. Można tu też zamówić torty okolicznościowe. Gama smaków tortów jest bardzo szeroka!

Do słodkości można zamówić tu pyszną kawę, także mrożoną oraz lemoniady bez dodatku cukru. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu. Słodycz zapewnia erytrol, zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym.

Ciasta, torty i desery z Fit Cake Kielce są odpowiednie dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi, dbających o zdrowy styl życia, sportowców, wegan, czy diabetyków.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Kielce w MENU BEZ GLUTENU