Fit Cake z Kołobrzegu dołączył do MENU BEZ GLUTENU!

MENU BEZ GLUTENU w Kołobrzegu! Ta wiadomość ucieszy wielu turystów. Lokal położony jest w centrum starówki, przy ul. Mariackiej 24A, koło Bazyliki Wniebowzięcia NMP.

Lokal wyróżnia się przepięknymi dużymi witrynami, które nadają tej nie-cukierni niezwykłego klimatu. To bardzo przytulne miejsce na mapie Kołobrzegu. Łagodne, spokojne kolory wprowadzają w stan odprężenia przed lub po ciężkim dniu. W Fit Cake Kołobrzeg Starówka ze spokojem można się rozkoszować pysznymi, bezglutenowymi wypiekami.

Wszystkie wyroby czyli ciasta, batony, desery w słoiczkach, torty oraz wiele innych są bezglutenowe i bez cukru. Do ich przygotowania używane są tylko certyfikowane surowce. W swojej ofercie Fit Cake Kołobrzeg Starówka ma również bardzo dużo ciast i deserów bez laktozy, wegańskich, bądź dla osób trenujących, które zwracają większą uwagę na kaloryczność przyjmowanych posiłków. Lokal dołączył do Keto Cake, dlatego ma bardzo szeroką ofertę dla osób na diecie ketogenicznej.

Cały czas urozmaicamy nasze menu, dlatego wprowadziliśmy również ofertę śniadaniową (trwającą cały dzień :)) – mówi właścicielka. Na śniadanie można zjeść: jaglanki, owsianki, naleśniki, pancakes. Ale także znajdzie się coś dla miłośników śniadań wytrawnych, np. pizzerinki, bajgle na różne sposoby, czy klasyczna jajecznica z dodatkami.

Do pysznego ciasta serwujemy również aromatyczną kawę ze znanej białostockiej palarni The White Bear Coffee – mówi właścicielka. – Serwujemy rozgrzewające herbaty, gorące czekolady oraz różnego rodzaju zimne napoje, takie jak soki, odżywcze koktajle, czy shake’i. 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego z chęcią wykonamy różne desery, ciasta, czy torty na zamówienie. Dopasujemy się do każdej okazji i preferencji. Chcemy, aby z naszych wypieków mogły korzystać wszystkie osoby, a szczególnie te, które często przez różne alergie i problemy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na niektóre produkty. Pragniemy, aby Fit Cake Kołobrzeg Starówka było dla tych osób miejscem bezpiecznym, w którym mogą zjeść pyszne desery bez żadnych obaw.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake z Kołobrzegu dołączył do MENU BEZ GLUTENU!