Fit Cake Kraków Nowa Huta w MENU BEZ GLUTENU

„Niecukiernia” Fit Cake Kraków Nowa Huta znajduje się w centrum najmłodszej dzielnicy Krakowa, która niegdyś była odrębnym miastem.

Znajdziecie ją na Osiedlu Centrum C blok nr 6 w Nowej Hucie. To miejsce zostało stworzone z pasją do pieczenia oraz z myślą o osobach, które na co dzień zmagają się z cukrzycą, insulinoopornością, nietolerancją glutenu i laktozy. Oferta wypełniona jest propozycjami dla wegan czy osób będących na diecie ketogenicznej, a także dla osób cierpiących na SIBO. Wszystkie słodkości wytwarzane są na miejscu tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami z produktów o wysokiej jakości. Wyroby są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

W ofercie jest wiele różnych ciast i deserów, tj. desery w słoikach, batony, jaglanki, owsianki. W ofercie śniadaniowej znajdują się również pyszne gofry bąblowe, naleśniki i pancake’i. Do tego wszystkiego napoje: gorące czekolady, koktajle odżywcze, proteinowe, herbatki owocowe i pyszna aromatyczna kawa.

Można też tu zamówić tort. Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się przy każdym produkcie, tak więc klient może się z nimi zapoznać i dokonać świadomego wyboru.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Kraków Nowa Huta w MENU BEZ GLUTENU