Fit Cake Niepołomice w MENU BEZ GLUTENU!

Fit Cake znajduje się nieopodal centrum Niepołomic, w Galerii Handlowej Bona, przy ul. Targowej 10 (na I piętrze), blisko Zamku Królewskiego.

Klimatyczne wnętrze, przepełnione zielenią i roślinnością, sprzyja atmosferze relaksu. Można tu zasiąść w wygodnych wiklinowych fotelach wśród traw i przy aromatycznej kawie z lokalnej palarni delektować się słodkościami bez glutenu, cukru czy laktozy.

NIE-cukiernia posiada w swej ofercie ogromny wybór ciast, tortów, batonów, czekolad, deserów w słoiczkach, ciastek, pączków i innych słodyczy, które są bezglutenowe, ale także nie zawierają cukru.

Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu, z najlepszych składników i bez konserwantów. Odpowiednie są dla osób chorych na celiakię, cukrzycę czy z różnymi rodzajami nietolerancji pokarmowych. Także weganie znajdą tu coś dla siebie, gdyż duża część deserów nie zawiera laktozy czy jaj. W ofercie są produkty odpowiednie dla osób będących na diecie ketogenicznej.

Każdy deser posiada pełny opis użytych w nim produktów, kaloryczność oraz ilość składników odżywczych. W związku z tym osoby będące na różnych dietach, mogą świadomie sięgać po wybrane słodkości.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Niepołomice w MENU BEZ GLUTENU!