Fit Cake Oleśnica dołączył do MENU BEZ GLUTENU

Zapraszamy do „niecukierni” Fit Cake Oleśnica na zdrowe słodycze i kawę. Lokal dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU, znajduje się przy ul. Ignacego Paderewskiego 5L.

Menu Bez GlutenuMożna się tu napić kawy czy herbaty oraz zjeść coś zdrowego. Fit Cake Oleśnica oferuje wyroby bez glutenu i bez cukru: ciasta, torty, muffinki, czekolady, desery w słoiczkach, owsianki, jaglanki, batony, kilka rodzajów masła orzechowego oraz wiele innych słodyczy. Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu każdego dnia, z najwyższej jakości składników i bez użycia konserwantów.

Zamiast białego cukru ciasta i desery słodzone są daktylami, syropem daktylowym lub erytrolem – to właśnie one nadają słodycz wszystkim wyrobom. Bogata oferta skierowana jest do wszystkich, którzy świadomie wybierają to, co zdrowe. Znajdą tu coś dla siebie osoby z celiakią, cukrzycą, insulinoopornością, alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi. W ofercie jest wiele pozycji wegańskich i keto. Na czytelnych etykietach wymienione są wszystkie składniki, alergeny, kaloryczność wyrobów oraz ilości zawartych w nich makroskładników.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Oleśnica dołączył do MENU BEZ GLUTENU