Fit Cake Olsztyn z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU

Ten tydzień rozpoczęliśmy ogłoszeniem o dołączeniu do MENU BEZ GLUTENU kolejnej „nie cukierni” sieci Fit Cake. Kończymy go również informacją, że tym razem nasz certyfikat otrzymał Fit Cake Olsztyn.

Fit Cake Olsztyn znajduje się przy ul. Prostej 10 (Stare Miasto) jest lokalem całkowicie bezglutenowym! Oferuje ciasta, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach oraz wegańskie lody bez dodatku cukru. Można zamówić także pyszne torty.

Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu. Słodycz zapewnia erytrol, zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym.

Cukiernia zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Wszystkie wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie), jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością).

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Olsztyn z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU