Fit Cake Poznań Jeżyce w MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Poznań Jeżyce, znajdujący się przy ul. Kościelnej 18/1A, dołączył do prowadzonego przez nas programu MENU BEZ GLUTENU.

Menu Bez GlutenuW lokalu dostępne są pyszne torciki, ciasta, pączki, donuty, tartaletki, desery w słoiczkach, batony i wiele innych słodkości. Wszystkie wypieki są bezglutenowe. A do tego serwowana jest pyszna kawa lub herbata.

To miejsce wyłącznie z bezglutenowymi, zdrowymi wypiekami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystko tu przygotowywane jest na miejscu, w rzemieślniczy sposób i jest wolne od glutenu, bez dodatku cukru, oraz jakichkolwiek ulepszaczy i konserwantów. Do słodzenia używa się daktyli, syropu daktylowego lub erytrytolu.

Każdy z naszych produktów ma informację żywieniową, która zawiera skład, kaloryczność oraz makroskładniki – mówi właścicielka. W naszej kawiarni można zamówić torty z różną dekoracją i ciasta różnych rozmiarów. Także pod zamówienia robimy monoporcje.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Poznań Jeżyce w MENU BEZ GLUTENU