Fit Cake Radom z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU

Kolejny Fit Cake zdobył certyfikat MENU BEZ GLUTENU! Tym razem witamy w programie Fit Cake z Radomia, znany również pod nazwą Nie-cukierni/kawiarni.

Lokal znajduje się przy ul. Radomskiego 5 lok. U2. Radomski Fit Cake oferuje wyroby wyłącznie bez glutenu, laktozy i cukru, wypiekane na miejscu.

W ofercie znajdziemy nie tylko ciasta, ale również deserki w słoiczkach, batony, pączki, donuty, muffinki oraz torty okolicznościowe na zamówienie. Można tu napić się pysznej kawy ze świeżo wypalanych ziaren. Wszystkie produkty, które tu kupimy są przede wszystkim odpowiednie dla osób z celiakią, nietolerancją laktozy, cukrzycą, insulinoopornością, wegan oraz na diecie keto, ale nie tylko. Najbardziej wybredne gusta będą czuły się usatysfakcjonowane:) 

Na najmłodszych czeka kącik zabaw. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać z wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Radom z certyfikatem MENU BEZ GLUTENU