Fit Cake Stare Miasto Wrocław w MENU BEZ GLUTENU

Nie-cukiernia Fit Cake Wrocław Stare Miasto dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal znajduje się przy ul. Piłsudskiego 89a na wrocławskim Starym Mieście.

Ta nie-cukiernia zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne torty, ciasta i ciasteczka – a wszystko bez glutenu! Wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają cukru i laktozy. Kupić tu można również smakowite desery w słoiczkach, batony oraz masła orzechowe w kilku smakach. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy lub erytrol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie: aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także osoby zwracające uwagę na kalorie lub zmagające się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinodpornością). Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Nie-cukiernia przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Stare Miasto Wrocław w MENU BEZ GLUTENU