Fit Cake Toruń dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU!

Z pewnością ta wiadomość ucieszy turystów i mieszkańców Torunia. Fit Cake Toruń właśnie dołączył do naszego programu MENU BEZ GLUTENU.

Lokal mieści się w Centrum Handlowym Galeria Wnętrz AMC przy ul. Lelewela 33. Dlatego jest świetnym miejscem do odpoczynku w trakcie zakupów. Fit Cake Toruń to miejsce dla osób chcących zdrowo się odżywiać, a także dla tych, którzy zmagają się z różnymi ograniczeniami żywieniowymi.

W ofercie są ciasta i torty, ciasteczka i batony proteinowe, słoiczki z deserkami i kilka smaków masła orzechowego i lody. A do tego aromatyczna kawa z białostockiej palarni The White Bear Coffee. Rano w porze śniadaniowej lokal oferuje naleśniki, pankejki, gofry, koktajle i szejki. Słodkości przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy.

Produkty stanowią bezpieczny i pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością. W nie-cukierni są również propozycje słodkości dla osób na diecie keto i wegańskiej.

Zarówno ciasta, jak i desery są dokładnie opisane, co ucieszy osoby trenujące, które zwracają uwagę na kaloryczność i rozkład makroskładników w diecie.

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi – mówią właściciele. – Chcemy by z naszych wypieków mogły korzystać wszystkie osoby, a szczególnie te, które często przez różne alergie i problemy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na niektóre produkty.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Toruń dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU!