Fit Cake Warszawa Wola w MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Warszawa Wola znajduje się przy ul. Krochmalnej 56 na warszawskiej Woli. Oferuje ciasta, serniki, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach. Można zamówić tu także torty na różne okazje. Kawiarnia oferuje zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe!

„Niecukiernia” z Woli zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy i glutenu.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie), jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością). Do każdego tortu, ciastka lub batonika dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów).

„W naszej kuchni nie używamy cukru. Zastępujemy go ksylitolem, erytrolem lub owocami. “No sugar, no problem”, to hasło, które stało się naszą dewizą – mówi właścicielka. – Specjalizujemy się też w produktach dla osób intensywnie trenujących lub sportowców. Jesteśmy w stanie zadowolić konsumentów nietolerujących glutenu, stosujących specjalistyczne diety (keto, vege, low carb, low FODMAP). Także chorujących na cukrzycę, celiakię i inne schorzenia układu pokarmowego oraz wszystkich tych, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie.”

Fit Cake Warszawa Wola w MENU BEZ GLUTENU