Fit Cake z Lubina w programie MENU BEZ GLUTENU

Z radością ogłaszamy, że kawiarnia Fit Cake w Lubinie należy do programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal położony jest w centrum miasta, w pobliżu Lubińskich Błoń, przy ul. Chrobrego 6.

Fit Cake tworzy wypieki z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie) oraz tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzyca, celiakia, nietolerancja glutenu, laktozy, insulinooporność). Do przygotowywania słodkich wypieków nie używa się tu konserwantów, sztucznych kremów, ani białego cukru. Zastępuje się go np. masą daktylową lub erytrolem.

W menu cukierni są zarówno ciasta, batoniki, torty okolicznościowe, jak i desery w słoiczkach. Lokal oferuje także bogatą ofertę śniadaniową: wypiekane na miejscu bajgle, gofry, naleśniki, pankejki, owsianki i jaglanki. Wszystko nie tylko pięknie wygląda, ale też smakuje. Istny raj dla łasuchów!

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake z Lubina w programie MENU BEZ GLUTENU