Fit Cake z Zielonej Góry w MENU BEZ GLUTENU!

Kolejna cukiernio-kawiarnia Fit Cake zdobyła nasz certyfikat i dołączyła do programu  MENU BEZ GLUTENU. Tym razem jest to lokal z Zielonej Góry.

Cukiernię znajdziecie w dzielnicy Jędrzychów przy ul. Makowej 10. Wszystkie słodkości są tu bezglutenowe!

Nasza „nie cukiernia” jest miejscem, gdzie od ręki można dostać 100% bezglutenowe wypieki, niezawierające cukru, czasami również laktozy oraz odpowiednie dla wegan. Nasz zespół jest mały, ale są to pracownicy prima sort, którzy dbają o doskonałą jakość na każdym kroku. Od wyboru wyselekcjonowanych produktów, poprzez proces powstawania wypieków, aż do obsługi naszych gości. Mogą być Państwo pewni, że jesteście w najlepszych rękach – mówi właścicielka. Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy kąt (bo kącik to za mało), gdzie godzinami będą mogły się bawić, podczas, gdy rodzice otrzymają chwile dla siebie. 

Cukiernia zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Wszystkie wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie), jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością).

Fit Cake z Zielonej Góry w MENU BEZ GLUTENU!