Fit Cake ze Szczecina w MENU BEZ GLUTENU

„Nie-cukiernia” Fit Cake Szczecin zdobyła nasz certyfikat i dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU!

W Fit Cake Szczecin (ul. Śląska 5/1) od ręki można kupić stuprocentowo bezglutenowe wypieki. Do tego niezawierające cukru, niektóre również bez laktozy. Jest też sporo pozycji wegańskich. Fit Cake ma ofercie ponad sto ciast (!), pyszne desery w słoikach, batony oraz wegańskie lody (w sezonie). Wszystkie produkty są przygotowywane każdego dnia na miejscu, z wysokiej jakości certyfikowanych składników.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które zmagają się z różnego rodzaju ograniczeniami w diecie (cukrzycą, celiakią, insulinoopornością, nietolerancją glutenu czy laktozy). Coś dla siebie znajdą też wegetarianie, weganie czy osoby aktywne fizycznie. W Fit Cake Szczecin serwowana jest również pyszna kawa, herbata oraz zimne napoje.

Nasza nie-cukiernia zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Chcieliśmy stworzyć w Szczecinie lokal, jakiego jeszcze nie było. Nie tylko w zakresie oferowanych Klientom wyrobów, ale także jako miejsce z niepowtarzalnym wnętrzem – mówi właściciel lokalu. – Wspieramy ekologiczne przedsięwzięcia i przy projektowaniu lokalu te aspekty zostały uwzględnione. Lubimy otaczać się zielenią. Stąd w lokalu znajdują się specjalnie zaprojektowane podwieszone pod sufitem wieszaki na rośliny. Motywy zwierzęce, papugi i małpy są namiastką podróży do dżungli. W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy do naszego ogródka, gdzie można napić się kawy i zjeść nasze wyroby w promieniach słońca na świeżym powietrzu.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do szczecińskiego Fit Cake! Nie pożałujecie 🙂 Wpadajcie nie tylko na ciacho i pyszną kawę, ale pamiętajcie, że możecie tu też zamówić torty, m.in takie jak na zdjęciach.

Fit Cake ze Szczecina w MENU BEZ GLUTENU