Fit Cake Żoliborz dołączył do MENU BEZ GLUTENU

W tej „niecukierni” znajdziecie zdrowe desery bez cukru, glutenu i laktozy. Lokal znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy Pl. Czesława Niemena 1/U5.

Za oknem robi się coraz chłodniej a w Fit Cake Żoliborz można zasiąść przy filiżance aromatycznej kawy z lokalnej palarni i delektować się słodkościami bez wyrzutów sumienia. W ofercie znajdziemy duży wybór ciast, tortów, batonów, deserów w słoiczkach, ciastek i innych słodyczy, które są bezglutenowe, ale także nie zawierają cukru. Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu, z najlepszych składników i nie zawierają konserwantów. Każdy deser posiada pełny opis składników, kaloryczności oraz ilości makroskładników. 

W ofercie Fit Cake Żoliborz są też produkty odpowiednie dla osób chorych na celiakię, cukrzycę, na diecie ketogenicznej czy też z różnymi rodzajami nietolerancji pokarmowych. Także weganie znajdą tu coś dla siebie, gdyż duża część deserów nie zawiera laktozy i jaj. 

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Żoliborz dołączył do MENU BEZ GLUTENU