GEOVITA w Lądku Zdroju w MENU BEZ GLUTENU

Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita przy ul. Granicznej 14 w Lądku Zdroju dołączyło do naszego programu MENU BEZ GLUTENU. Ośrodek znajduje się w sercu Sudetów, jest malowniczo położony i świetnie nadaje się na rodzinne wczasy. Dodatkowym atutem obiektu jest bardzo bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej oraz zaplecze rekreacyjno-sportowe, sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu. W ośrodku znajduje się  sala restauracyjna (na 111 miejsc), chata grillowa (100 miejsc), kawiarnia z tarasem letnim, trzy sale konferencyjne (100, 40, 18 miejsc), baza zabiegowa odnowy biologicznej, hydroterapia (kąpiel perełkowa i solankowa, masaże podwodne i wirowe), fizykoterapia (diadynamik, interdyn, ultradźwięki, galwanizacja, jonoforeza), aerozoloterapia, termoterapia (okłady parafinowe i borowinowe), kinezyterapia, aquawibron, masaże lecznicze, sauna z minibasenem, solarium, minisiłownia, kort tenisowy, boisko do siatkówki/koszykówki i badmintona, bilard, tenis stołowy.

Goście Ośrodka mogą wybrać dietę wegetariańską, niskokaloryczną, dla diabetyków oraz dietę bezglutenową. Szczerze polecamy kuchnię ośrodka, w tym roku w tym pięknym miejscu zorganizowaliśmy kolonie dla dzieci na diecie bezglutenowej, a obecnie na obozie bezglutenowym przebywa w nim nasza młodzież. Wszyscy zgodnie chwalą pyszne bezglutenowe (także bezmleczne i bez innych alergenów) wyżywienie.

Ośrodek Geovita w Lądku Zdroju jest na razie jedynym z tej sieci, który dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU. Polecamy wszystkim, którzy pragną spokojnie odpocząć i nie martwić się dietą!