Hucznie powitaliśmy lato w Krakowie!

Słońce i pogoda nie zawiodły 15 czerwca 2024 r. podczas naszego pikniku w Krakowie z okazji powitania lata.

Nie przeszkadzał nam nawet gryzący dym z ogniska 😉 Bo najważniejsze były dobre humory uczestników i dużo radości!  Mieliśmy sporo czasu na szaleństwa na quadach, trampolinach i pontonach. Ale także kto chciał mógł zażyć odrobiny leżaczkowego relaksu i piknikowania.

Dziękujemy za wspólną zabawę, wymianę doświadczeń czasem trudnych (ale razem nam łatwiej :)) oraz wszelkie porady dotyczące bezglutenowych wakacji. Jak zwykle nie zawiedliście w przygotowaniu bezglutenowych łakoci 🙂 Baaardzo to doceniamy – zwłaszcza nasze brzuszki. Dlatego zakończyliśmy piknik tradycyjną wymianą przepisów.

Bardzo nam było miło powitać w naszym gronie nowych członków i członkinie Stowarzyszenia.  To była wspaniała okazja by się lepiej poznać i świętować.

A po skończonych szaleństwach, zjedzonych kiełbaskach, jak przystało na gorący letni dzień pojawiły się lody… Bo kto to widział lato bez lodów!

Wspaniale było Was wszystkich zobaczyć i wspólnie spędzić ten czas, aż nie chciało się wychodzić. Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestniczek i uczestników Powitania Lata! Dziękujemy za liczne przybycie z różnych stron Krakowa i okolic.

Życzymy Wam cudnego Lata 2024! I do zobaczenia wkrótce!

Alicja i Joanna – wolontariuszki Stowarzyszenia z Krakowa

Hucznie powitaliśmy lato w Krakowie!