Jak stosować zbilansowaną dietę bezglutenową? – spotkanie w Tarnowskich Górach

Serdecznie zapraszamy na spotkanie edukacyjne w Tarnowskich Górach pt. „Jak stosować zbilansowaną dietę bezglutenową?”. Podczas spotkania, które poprowadzi dietetyk kliniczny porozmawiamy o zdrowej diecie bezglutenowej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, o najczęściej popełnianych błędach, dostępności produktów bezglutenowych, a także działalności Stowarzyszenia.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 12 maja w godzinach 14:00 – 18:00 w Centrum Biurowym przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach (poziom -1, sala konferencyjna).

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 8 maja 2019 r. Prosimy dodać w tytule maila: „Spotkanie w Tarnowskich Górach”, a w treści imię i nazwisko członka Stowarzyszenia. Pierwszeństwo dla osób z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Udział zostanie potwierdzony mailem zwrotnym.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Jak stosować zbilansowaną dietę bezglutenową? – spotkanie w Tarnowskich Górach