JumpWorld – relacja z Dnia Dziecka we Wrocławiu

27 maja 2017 r. we Wrocławiu odbył się bezglutenowy Dzień Dziecka – w tym roku w Parku Trampolin JumpWorld. Podczas tego spotkania dzieci miały okazję pobawić się na trampolinach, a następnie zjeść bezglutenowy poczęstunek. Zabawa trwała około 1,5 godziny. Na początku dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa, później obowiązkowo wykonały rozgrzewkę przeprowadzoną przez opiekunów z JumpWorld. Pracownicy parku zaprezentowali dzieciom w jaki sposób należy skakać, by było bezpiecznie, a zarazem radośnie i oprowadzili uczestników po sali przeznaczonej do skakania, pokazując im różne rodzaje trampolin, a następnie pozwalając samodzielnie poruszać się po różnych strefach. Okazało się, że niektórzy doskonale to miejsce znali i mieli już wcześniej okazję sprawdzić swe umiejętności skakania. Były z nami także dzieci, które odwiedziły JumpWorld po raz pierwszy, a bardzo możliwe, że nie ostatni.

  

Skakanie przynosiło dzieciom naprawdę dużo frajdy. Niektórzy rodzice dopingowali swoje pociechy, inni przy kawie i ciastku mogli ze sobą porozmawiać. Podczas przerwy na szybkie picie niektórzy pytali: „Kiedy będzie można wszystko jeść?”. Dlatego po zabawie, w trakcie której dzieci spożytkowały wiele energii i wyglądały na dość zmęczone, a zarazem szczęśliwe, wszyscy udaliśmy się do sali, gdzie przygotowane były bezglutenowe pyszności oraz niespodzianka. Na stolikach czekały różnego rodzaju słodkości, w tym własne wypieki rodziców i owoce.

  

Niespodzianką były paczki z produktami od firm: Drobimex, Dr. Oetker, Hert, Schär, Sonko i Nestle. Wszystkim sponsorom Dnia Dziecka bardzo dziękujemy!
Dziękujemy także Eli, Mai, Kasi i Asi za pomoc w przygotowaniach.

Ola Chmielewska
Małgorzata Jakubczyk

Od Zarządu Stowarzyszenia: Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zorganizowanie fantastycznej imprezy z okazji Dnia Dziecka.