Już jest! Nowy poradnik „Dziecko na diecie bezglutenowej”

Z ogromną satysfakcją prezentujemy najnowsze i wzbogacone III wydanie naszego stowarzyszeniowego poradnika „Dziecko na diecie bezglutenowej”. Partnerem projektu jest firma Bezgluten.

Poradnik „Dziecko na diecie bezglutenowej” jest pracą zbiorową pod redakcją Małgorzaty Źródlak. Wydana przez Stowarzyszenie książka to unikalne kompendium wiedzy dla rodziców oraz opiekunów dzieci, które rozpoczynają ścisłą dietę bezglutenową lub już na niej są. 

Zawiera m.in.:

  • porady doświadczonych dietetyków, jak wyruszyć w bezglutenową drogę dziecka i całej rodziny
  • praktyczne podpowiedzi, jak odnaleźć się w nowej sytuacji i podejść do wyzwań w domu, w przedszkolu, szkole czy na wyjazdach klasowych i wakacyjnych
  • propozycje psychoterapeuty, jak wspierać dziecko na ścisłej diecie w relacjach rodzinnych i rówieśniczych
  • informacje, jak uzyskać wsparcie dla całej rodziny
  • cytaty „bezglutenowych rodziców” z wieloletnim stażem, którzy podzielili się doświadczeniami.

Poprzednie edycje poradnika pomogły oswoić się z dietą i jej zasadami tysiącom rodzin. Wierzymy, że najnowsze, wzbogacone o nowe treści wydanie, stanie się równie cenionym niezbędnikiem.

Jak zamówić poradnik?

Nowi członkowie mogą go otrzymać przy zapisywaniu się do Stowarzyszenia. Pozostałych członków zainteresowanych otrzymaniem poradnika prosimy o wysłanie e-maila na adres zgloszenia@celiakia.pl. W tytule prosimy napisać „Poradnik Dziecko”, a w mailu podać aktualny adres pocztowy.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania aktualnej wersji poradnika, w tym Pani Cecylii Bieganowskiej, psychoterapeutki dzieci i młodzieży.

Poradnik przesyłamy bezpłatnie, jest przeznaczony dla członków Stowarzyszenia. Bardzo dziękujemy firmie Bezgluten, która jest partnerem obecnego wydania książki.

Już jest! Nowy poradnik „Dziecko na diecie bezglutenowej”