Kolejny Fit Cake z Zielonej Góry w MENU BEZ GLUTENU!

LOKAL ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY.

Fit Cake Zielona Góra Osiedle Kaszubskie (Os. Kaszubskie 3/3) to już druga kawiarnia z Zielonej Góry, która dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

Lokal ma dla miłośników słodkości desery oraz ciasta i torty, batony, babeczki. Ale też bubble gofry, naleśniki, jaglanki i owsianki oraz słodkie kremy w słoiczkach. A do tego kawę z lokalnej palarni kawy Coffee Hunter. Wszystko robione jest od podstaw, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu, pszenicy, oraz bez gotowców. Biały cukier kryształ zastąpiono erytrytolem,  jego zamiennikiem o niskim indeksie glikemicznym.

Wszystkie produkty tworzy się według prostej zasady – ma być smacznie, naturalnie i zdrowo. Oferowane w tej „niecukierni” słodkości  odpowiednie dla osób dbających o zdrowy styl odżywiania i sylwetkę, dla sportowców, wegan. Ale też diabetyków, celiaków, osób mających nietolerancje pokarmowe, jednym słowem dla każdego, kto ma ochotę na coś słodkiego.

Przytulna aranżacja, unoszący się w powietrzu aromat kawy i duży wybór ciast sprawiają, że odwiedzający nas klienci czują się jak w domu. Serdecznie zapraszamy w poszukiwaniu własnego ulubionego smaku – mówi właściciel.

W Fit Cake Zielona Góra Osiedle Kaszubskie realizuje się indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta, torty i chleb – również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Kolejny Fit Cake z Zielonej Góry w MENU BEZ GLUTENU!