Magiczne spotkanie mikołajkowe w Rzeszowie już za nami!

8 grudnia w Ośrodku Szkoleniowym ZODIAK w Rzeszowie odbyło się niezapomniane spotkanie mikołajkowe dla członków Stowarzyszenia.

Nasi mali goście i ich rodzice mieli wspaniałą okazję przenieść się do świata iluzjonistycznych sztuczek i zabawnych magicznych żartów przygotowanych przez sympatycznego pana iluzjonistę DOMINO MAGIC. Ten wesoły magik od razu zjednał serca dzieci, które z wielkim zaciekawieniem próbowały odpowiadać na pytania naszego gościa, chcąc rozwikłać ciekawe zagadki. Następnie nasi milusińscy otrzymali wyczarowane przez Pana Dominika i panią wolontariuszkę Anię balonowe stworki. Potem z wielką radością wzięły udział w konkursach, w których każdy uczestnik został nagrodzony. Warto podkreślić, że w jednej z konkurencji bardzo chętnie zaangażowali się rodzice i w taki oto sposób zabawa połączyła pokolenia. Po energetycznych (w tym muzycznych) konkursach przyszedł czas na warsztaty dekorowania styropianowych bombek, które całkowicie pochłonęły zebranych gości. Przygotowane przez panie: Agnieszkę i Anię bombkowe ozdoby rozeszły się w mig wśród naszych gości.

Nie sposób zapomnieć o wszelkich i nie zawsze słodkich wypiekach, przekąskach i bezglutenowych smakołykach przyniesionych przez wolontariuszy i gości. Zarówno one same, jak i ogólnie dieta bezglutenowa były głównym tematem rozmów wśród gości i z pewnością zintegrowały wszystkich zebranych.

Zwieńczeniem zabaw, konkursów i warsztatów była wizyta naszego Aniołka, który każdej rodzinie podarował pouczającą książeczkę o Oli, Franku i Guciu Glutenie wraz z drobnymi słodkościami i niespodziankami do degustacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w zorganizowanie świątecznego spotkania poświęcając swój czas zarówno przed imprezą, jak i w jej w trakcie. Jesteśmy też wdzięczni Panu Dominikowi z DOMINO MAGIC.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, przemiłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

Raz jeszcze życzymy Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi w rodzinnej atmosferze, zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 roku!

Oddział Rzeszów

Magiczne spotkanie mikołajkowe w Rzeszowie już za nami!