MENU BEZ GLUTENU w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO i w Hotelu Magellan

Po raz pierwszy do naszej akcji pod hasłem MENU BEZ GLUTENU dołączyły dwa miejsca, w których nie tylko można zjeść bezglutenowy posiłek, ale także zaplanować kilkudniowy pobyt. Sprzyja temu malownicza lokalizacja w środku lasu. Oba obiekty położone są w centrum Polski w Sulejowskim Parku Krajobrazowym nad Zalewem Sulejowskim (woj. łódzkie).

Hotel Magellan to największa baza konferencyjno-noclegowo-rekreacyjna w tym regionie. W hotelu znajduje się między innymi Instytut Spa, gdzie w 10 gabinetach odnowy biologicznej dostępna jest cała gama zabiegów. Ponadto w hotelu można zorganizować uroczystości rodzinne, wesela, komunie, chrzciny. Dla gości dostępny jest basen.

Hotel Magellan – LOKAL NIE ISTNIEJE LUB NIE NALEŻY DO PROGRAMU MENU BEZ GLUTENU

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo oferuje swoim gościom zarówno organizację konferencji i szkoleń, jak również indywidualny wypoczynek. Kuchnia proponuje dania staropolskie, według preferencji i gustu gości. Goście Mola mogą korzystać także z kompleksu basenowego znajdującego się w oddalonym o 10 km Hotelu Magellan. Przed dokonaniem rezerwacji należy poinformować obsługę o diecie bezglutenowej.

Zachęcamy gorąco do odwiedzania miejsc, które uczestniczą w naszej akcji MENU BEZ GLUTENU.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo, ul. Klonowa 16, Smardzewice, obiekt przeznaczony zarówno do szkoleń, konferencji, jak i wypoczynku indywidualnego.

Hotel Magellan, Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31 Wolbórz, na terenie hotelu jest basen (dostępny dla gości) oraz Instytut Spa, istnieje możliwość zorganizowania konferencji.