MENU BEZ GLUTENU w Rzeszowie

Zapraszamy Państwa do Restauracji Kulisy mieszczącej się w hotelu Falcon przy ul. Jastrzębiej 29 w Rzeszowie, która dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. „Tworzymy kulinarne kreacje, które poruszają wszystkie zmysły. U nas możecie Państwo natknąć się na klasykę, ale również na dania na bazie niszowych produktów – mówi właściciel hotelu. – Restauracja Kulisy to znakomita kuchnia oraz wyjątkowy sposób na spędzenie czasu. Szef kuchni dba o to, aby nasi Goście zawsze mieli okazję doświadczać nowych doznań smakowych. Sezonowe menu bazujące na produktach od regionalnych producentów daje Państwu gwarancję potraw najwyższej jakości”.

Restauracja Kulisy to doskonałe miejsce na spotkanie ze znajomymi przy bezglutenowej pizzy, na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie lub podjęcie biznesowych gości. Natomiast przestronne wnętrza Hotelu Falcon dają możliwość organizacji konferencji oraz eventów dla szerokiej publiczności. Regularnie organizowane są tu warsztaty kulinarne, koncerty gwiazd, wystawy sztuki oraz występy kabaretowe.
Dietę bezglutenową należy zgłaszać kelnerowi przed złożeniem zamówienia. Budzi to wówczas dodatkową czujność nie tylko kelnera, ale przede wszystkim kucharzy, dzięki czemu dokładają oni jak największych starań przy przygotowywaniu posiłku.