Mikołajki w Rzeszowie 10.12.2017

LISTA DZIECI JEST JUŻ ZAMKNIĘTA

Jest nam bardzo miło poinformować, że kolejne spotkanie dla członków Stowarzyszenia, odbędzie się 10 grudnia 2017 r. w Rzeszowie. Rozpocznie się ono o godzinie 10:00 w teatrze Maska, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami, będą oglądać spektakl opowiadający o radosnym życiu św. Franciszka.
Natomiast dla pozostałych zainteresowanych, przygotowaliśmy prezentację poświęconą diecie bezglutenowej, która przybliży mniej znane oblicza naszej codzienności. Ta część rozpocznie się o 11:00 w hotelu Hubertus przy ulicy Mickiewicza 5.
Dodatkowo wspólnie porozmawiamy o tym, jak chcielibyśmy, aby wyglądała działalność stowarzyszenia w rejonie rzeszowskim. Prosimy o zabranie ze sobą długopisów i wiele nowych pomysłów 😉 Zakończeniem naszego spotkania będzie bezglutenowy poczęstunek i niespodzianka dla dzieci od św. Mikołaja!
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres: k.sadownik@celiakia.pl do 4 grudnia 2017 r. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko dziecka i rodzica oraz zaznaczyć czy wybierają Państwo uczestnictwo w spektaklu.
10:00 – 11:00 – spektakl w teatrze Maska pt. „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”
11:00 – 12:30 – prezentacja o tajnikach diety bezglutenowej oraz wystąpienie Pani Edyty Kalandyk
12:30 – 13:30 – bezglutenowy poczęstunek oraz niespodzianka dla dzieci

Serdecznie zapraszamy!