Mikołajki w Toruniu – 17 grudnia 2016r.

mikToruński Oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza na kolejne w naszym mieście Bezglutenowe Mikołajki. Wszystkich członków Stowarzyszenia z naszego regionu, a szczególnie dzieci z rodzicami, zapraszamy na spotkanie 17 grudnia 2016r., w godz.11:00 – 13:30.
Miejsce spotkania: Teatr Lalek „Zaczarowany Świat” Szosa Chełmińska 226b (obok przedszkola „Pod Muchomorkiem”, wjazd za szkołą muzyczną, na przystanku przy Zespole Szkół Muzycznych zatrzymują się autobusy linii 16, 18, 27, 31 i 32.

Mikołaj przygotował dla dzieci paczki z bezglutenowymi słodkościami:) W czasie gdy dzieci będą poznawać tajniki lalkarstwa, rodzice będą mogli wymienić się doświadczeniami i skosztować własnych wypieków oraz poczęstunku przygotowanego przez firmę LightBox.
Zapisy: l.baginska@celiakia.pl lub tel. 606 199 345 (po godz. 19:00) do 13 grudnia
W zgłoszeniu podać należy:

  • imię, nazwisko i wiek dziecka na diecie bezglutenowej
  • imię, nazwisko i telefon rodzica będącego członkiem Stowarzyszenia (i czy będą obecni oboje rodzice)
  • imię, nazwisko i wiek glutenowego rodzeństwa

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Ilość miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają dzieci, których rodzic należy już do Stowarzyszenia i ma aktualnie opłaconą składkę członkowską. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Św. Mikołaj i Ludmiła Bagińska