Mikołajki we Wrocławiu – 8 grudnia 2018 r.

Na zbliżające się mikołajki we Wrocławiu zapraszamy bezglutenowe dzieci, których rodzice należą do Stowarzyszenia. W tym roku spotkamy się w JumpWorld Park Trampolin przy ul. Otmuchowskiej 15 (Wrocław Tarnogaj) 8 grudnia 2018 (sobota).
Zabawa na trampolinach rozpocznie się o godz. 11:00.  Będziemy się tam bawić przez godzinę, po czym pójdziemy na wspólną degustację bezglutenowych smakołyków i owoców przyniesionych przez rodziców.

Przy samodzielnych wypiekach, ewentualnie zakupionych słodyczach, prosimy dołączyć dokładny wykaz składników.
Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału w zabawie dla dzieci na diecie bezglutenowej. Rodzice wchodzą na teren Parku Trampolin bez opłat, natomiast koszt wejścia rodzeństwa, które nie jest na diecie, pokrywają rodzice i jest to kwota 21 zł od dziecka.

Do JumpWorld Park Trampolin zapraszamy dzieci powyżej 3 roku życia. Rodzice proszeni są o zabranie dla dzieci skarpet antypoślizgowych. Jeżeli dziecko nie będzie mieć tego typu skarpet, należy kupić je na miejscu w cenie 5zł za parę. Koszt skarpet pokrywa rodzic.Po przybyciu na miejsce rodzice są zobowiązani do podpisania zgody na uczestniczenie dziecka w zabawie na trampolinach.

Zapisy prosimy kierować do 4 grudnia na adres: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila należy napisać: Mikołajki Wrocław, natomiast w treści prosimy podać:

  • imię i nazwisko rodzica, członka Stowarzyszenia
  • imię i wiek dziecka bezglutenowego
  • imię i wiek rodzeństwa, które nie jest na diecie bezglutenowej

Ilość miejsc jest ograniczona. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.
Dojazd do sali zabaw: tramwaj nr 8 lub autobus nr 146 oraz linie 133 i 134.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Mikołajki we Wrocławiu – 8 grudnia 2018 r.