Mikołajkowe warsztaty koszulkowe w Katowicach

Serdecznie zapraszamy bezglutenowe dzieci w wieku od 3 do 14 lat na Mikołajkowe warsztaty koszulkowe, które odbędą się dnia 7 grudnia 2019 r. w Miejskim Domu Kultury „Południe” w Katowicach – Murckach przy ul. Pawła Kołodzieja 42, w godzinach 10.30-12.30.
Tego dnia uczestnicy warsztatów przeobrażą się w projektantów mody.
Dzieci będą mogły przenieść swoje nawet najbardziej szalone pomysły na białe T-shirty, tworząc oryginalną koszulkę, którą zabiorą ze sobą do domu. W przypadku młodszych pociech mile widziana będzie pomoc rodziców/opiekunów☺
Kreatywność przy wykonywaniu koszulek zostanie z pewnością doceniona przez św. Mikołaja, który odwiedzi w tym dniu wszystkie dzieci obecne na warsztatach.
W czasie gdy uczestnicy zajęć będą kreować swoje niepowtarzalne koszulki, dorośli opiekunowie będą mogli wymienić się doświadczeniami dotyczącymi diety bezglutenowej i prowadzenia bezpiecznej kuchni. Jako, że milej gawędzi się przekąszając coś smacznego, prosimy o przyniesienie czegoś słodkiego do wspólnej degustacji (z pełną informacją o użytych składnikach). Mile widziane będą także owoce.
Z uwagi na specyfikę warsztatów i konieczność wcześniejszego zakupu T-shirt’ów, osoby zgłaszające udział dziecka w spotkaniu proszone są o podanie rozmiaru dziecka.
Ponadto, prosimy o przyniesienie w miarę możliwości fartuszków ochronnych, które zabezpieczą ubranie naszych pociech przed zabrudzeniami podczas prac warsztatowych.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl
do 2 grudnia 2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Katowice, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dziecka i rozmiar koszulki.
Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Ze względu na możliwości lokalowe, bardzo prosimy o przybycie tylko jednego opiekuna dziecka (dzieci).
Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Mikołajkowe warsztaty koszulkowe w Katowicach