Mikołajkowe warsztaty kulinarne w Lublinie

Serdecznie zapraszamy dzieci członków Stowarzyszenia w wieku od 3 do 16 lat na mikołajkowe warsztaty kulinarne w Lublinie. Impreza odbędzie się 7 grudnia (sobota) na Uniwersytecie Przyrodniczym (Budynek Agro 2) w sali nr 1 przy ul. Akademickiej 15 w godz. 11:00-13:00.

Wspólnie będziemy przygotowywać m.in. mikołajowe kanapki, jadalne choinki czy owocowe Mikołaje. Dla uczestników przewidziano także świąteczne upominki. Dorośli w tym czasie będą mogli porozmawiać i wymienić się sprawdzonymi bezglutenowymi przepisami na świąteczne dania. Zachęcamy do przyniesienia własnych potraw do wspólnej degustacji (z dokładnym opisem składników).

Bardzo prosimy o przyniesienie przez dzieci fartuszków. W przypadku młodszych uczestników mile widziana będzie pomoc rodziców lub opiekunów.
Na spotkanie zapraszamy dzieci członków naszego Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do 3 grudnia.

W tytule maila prosimy wpisać: Mikołajki Lublin, natomiast w treści maila podać:

  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia
  • imię, nazwisko i wiek dziecka.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Mikołajkowe warsztaty kulinarne w Lublinie