Mity diety bezglutenowej – seminarium w Poznaniu, 11 marca 2019

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Mity diety bezglutenowej – serdecznie zapraszamy osoby nowo zdiagnozowane, studentów oraz wszystkich zainteresowanych celiakią i dietą bezglutenową na seminarium naukowe pt. „Mity diety bezglutenowej”, które odbędzie się 11 marca o godz. 18:15 w sali nr 1010 w Centrum Biologii Medycznej przy ul. Rokietnickeij 8 w Poznaniu.

Podczas seminarium Agnieszka Pompecka z poradni „Mój dietetyk” przybliży zasady diety bezglutenowej, rozwieje też niektóre mity, które jej towarzyszą. Anna Marczewska przedstawi działalność Stowarzyszenia na rzecz osób na diecie bezglutenowej, odpowie na pytania dotyczące licencjonowanych produktów, bezpiecznych restauracji, badań na zawartość glutenu itd. Dodatkowo Beata Kudlińska z firmy Pharmabest poruszy temat probiotyków.

Zapisy na seminarium przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 6 marca 2019 r. Prosimy podaćw tytule maila: „Seminarium naukowe w Poznaniu”, a w treści imię i nazwisko. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym.
Na miejscu będzie możliwość otrzymania bezpłatnych materiałów na temat celiakii i diety bezglutenowej oraz certyfikatu uczestnictwa w seminarium.

Serdecznie zapraszamy,
Oddział Poznań

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Mity diety bezglutenowej – seminarium w Poznaniu, 11 marca 2019