Mój mikołajkowy pierniczek – zabawa dla dzieci!

Kochane Dzieci! Zwykle z okazji bezglutenowych mikołajek organizujemy dla Was spotkania w różnych miastach. Teraz niestety jest to niemożliwe, dlatego zapraszamy Was do wspólnej zabawy na odległość. Będą upominki od Świętego Mikołaja dla wszystkich uczestników!

Tematem przewodnim zabawy jest „Mój mikołajkowy pierniczek”.

Zapraszamy Was do przygotowania i specjalnego ozdobienia bezglutenowych świątecznych pierniczków. A potem wybierzcie najpiękniejszy i poproście o zrobienie zdjęcia. Na zdjęciu może być widoczna Wasza uśmiechnięta buzia z przygotowanym smakołykiem lub sam pierniczek (albo pierniczki jeśli nie możecie zdecydować się, który jest najładniejszy 🙂 Zachęcamy by zdjęcie było zrobione w mikołajowej czerwonej czapce 🙂

Nagrodą za udział w zabawie będzie upominek, który otrzymacie pocztą oraz publikacja zdjęcia na stronie Stowarzyszenia w dniu mikołajek czyli 6 grudnia. Ze wszystkich Waszych zdjęć powstanie niepowtarzalny mikołajkowy kolaż. 

Informacje dla rodziców:

Zdjęcia prosimy wysłać do 30 listopada 2020 r. na adres: zgloszenia@celiakia.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka będącego na zdjęciu oraz adres korespondencyjny do wysłania nagrody. Prosimy o nadsyłanie zdjęć w rozszerzeniu jpeg w jak najlepszej jakości. Krótszy bok zdjęcia musi mieć nie mniej niż 1200 pikseli. W przypadku nadesłania wielu zdjęć informujemy, że do publikacji wybierzemy tylko jedno.

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zabawy.

Razem ze zdjęciem z widocznym wizerunkiem dziecka prosimy o przesłanie zgody (załącznik do regulaminu) na publikację wizerunku na stronie i w social mediach Stowarzyszenia.

Regulamin zabawy

Załącznik: zezwolenie na wykorzystanie wizerunku dziecka

Mój mikołajkowy pierniczek – zabawa dla dzieci!