Moje najpyszniejsze na całym świecie bezglutenowe śniadanie – zapraszamy dzieci do zabawy!

Kochane Dzieci!

Zbliża się Wasze święto. Do tej pory z okazji Dnia Dziecka organizowaliśmy Wam różne spotkania, wycieczki, warsztaty czy ogniska. W tym roku zapraszamy Was do wspólnej zabawy na odległość.

Jej tematem będzie „Moje najpyszniejsze na całym świecie bezglutenowe śniadanie”.

Zapraszamy Was do przygotowania samodzielnie lub z pomocą rodziców swojego ulubionego, najpyszniejszego z pysznych, bezglutenowego śniadania, zrobienia mu zdjęcia i przysłania go nam mailem. Będzie nam jeszcze milej, jeśli na zdjęciu będzie też Wasza uśmiechnięta buzia 🙂 Jako nagrodę za przesłanie zdjęcia otrzymacie upominek – niespodziankę od Stowarzyszenia, a zdjęcie zostanie opublikowane na naszej stronie właśnie 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Z przesłanych zdjęć przygotujemy wyjątkowy stowarzyszeniowy „bezglutenowy” kolaż. Im więcej zdjęć od Was otrzymamy, tym bardziej będzie niepowtarzalny 🙂

Przysyłajcie nam zdjęcia do 28 maja 2020 r. na adres: zgloszenia@celiakia.pl.

Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci:

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię i wiek dziecka, które przygotowało swoje ulubione bezglutenowe śniadanie oraz adres korespondencyjny do przesłania upominku. Prosimy o nadsyłanie zdjęć w rozszerzeniu jpeg, w możliwie dobrej jakości graficznej. W przypadku nadesłania większej ilości zdjęć przez jednego uczestnika zabawy, do publikacji wybierzemy tylko jedno.

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zabawy.

Zdjęcie może zawierać samą potrawę lub potrawę wraz z wizerunkiem dziecka. Jeśli decydują się Państwo na przesłanie zdjęcia z wizerunkiem dziecka, prosimy o załączenie podpisanej zgody (załącznik do regulaminu) na jego publikację na stronie celiakia.pl i w social mediach Stowarzyszenia.

Regulamin zabawy

Załącznik: zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka

Moje najpyszniejsze na całym świecie bezglutenowe śniadanie – zapraszamy dzieci do zabawy!