Nasza akcja Biblioteka Bezglutenowa trwa tylko do końca roku!

W konkursie pod hasłem Biblioteka Bezglutenowa wzięło udział już ponad 350 placówek z całej Polski. Znajdziecie w nich półki z naszymi książkami na temat celiakii i diety bezglutenowej. Akcja trwa jeszcze do końca roku, zapraszamy!

Mapa z bibliotekami, które wzięły udział w konkursie szybko się zapełnia. Ale to wciąż mało. Chcielibyśmy by w każdej bibliotece w Polsce na półce z książkami o dietach i zdrowym odżywianiu znalazły się także publikacje dla osób na diecie bezglutenowej.  Właśnie wysyłamy kolejną partię materiałów – nagród edukacyjnych do zwycięskich placówek. Są to wydane przez Stowarzyszenie książki dla dzieci i poradniki dla dorosłych. 

Gorąco zachęcamy, aby informować swoje biblioteki publiczne i szkolne o akcji Biblioteka Bezglutenowa. Zgłoszenia przyjmujemy do końca grudnia.

Wystarczy wykonać jedno z trzech prostych konkursowych zadań i wysłać za pomocą formularza, który znajduje się na stronie akcji lub mailowo. W zamian biblioteka otrzymuje komplet bezpłatnych materiałów dla swoich czytelników.

Nasza akcja Biblioteka Bezglutenowa trwa tylko do końca roku!