„Nie-cukiernia” Fit Cake Grudziądz w MENU BEZ GLUTENU

„Nie-cukiernia” Fit Cake Grudziądz zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy do lokalu przy ul. Pańskiej 1/1.

„Nie-cukiernia” oferuje zdrowe i pyszne słodkości: ciasta, serniki, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach. Można zamówić tu także torty na różne okazje. Wszystkie są bezglutenowe!

Menu Bez GlutenuOferowane w cukierni słodkości  odpowiednie dla osób, dla których ważny jest zdrowy styl odżywiania, dbających o sylwetkę, dla sportowców, wegan, osób na diecie keto, keto i low fodmap. Ale też dla diabetyków, celiaków, osób mających nietolerancje pokarmowe lub z insulinoopornością. Jednym słowem dla każdego, kto ma ochotę na coś słodkiego. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez glutenu, laktozy i dodatku cukru. Do każdego tortu, ciastka lub batonika dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów).

W Fit Cake Grudziądz realizuje się indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty – również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

„Nie-cukiernia” Fit Cake Grudziądz w MENU BEZ GLUTENU