Nie-cukiernia Fit Cake Wadowice w MENU BEZ GLUTENU!

Nie-cukiernia Fit Cake Wadowice dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU!

Lokal położony jest blisko centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 14, co jest korzystne dla mieszkańców i turystów. To lokal, w którym można znaleźć desery bezglutenowe, bezcukrowe, a nawet wegańskie. Osoby na keto diecie znajdą tu również coś dla siebie. W swojej ofercie Fit Cake Wadowice ma torty, ciasta, batony, snacki owocowe, desery w słoiczkach, firmową czekoladę oraz pączki i donuty. Z napojów dostępne są kawy, herbaty, koktajle, mrożone napoje, a nawet kawa kuloodporna 🙂! Wszystko robione jest na miejscu i od podstaw, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, bez gotowców. Wyroby Fit Cake Wadowice szczególnie zadowolą osoby dbające o zdrowy styl odżywiania i sylwetkę czy sportowców.

Nasze 12 lat doświadczenia z różnymi nietolerancjami pokarmowymi sprawiły, że oferta skierowana jest do bardzo wymagających miłośników deserów – mówi właścicielka. – Zaczęło się od nietolerancji glutenu, laktozy i cukru. Potem dołączyły celiakia i hashimoto. Dziś chcemy służyć naszym doświadczeniem świadomym rodzicom, dorosłym i dzieciom. Pomagając sobie wiemy jak pomagać innym.

W nie-cukierni można również zamówić słodkości na różne okazje i uroczystości, w tym firmowe. Skład wyrobu może być dostosowany do konkretnych ograniczeń dietetycznych.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Nie-cukiernia Fit Cake Wadowice w MENU BEZ GLUTENU!