Niestraszne nam żadne przeszkody! Piknik w Puławach za nami

Mimo niesprzyjającej pogody, udało nam się spotkać po długiej przerwie spowodowanej pandemią na pikniku rodzinnym w Puławach.

W sobotę 4 czerwca 2022 r., czyli w dniu naszego długo planowanego pikniku w Puławach, padał deszcz. Ale nie przeszkodziło to uczestnikom przyjechać na piknik aż z Lublina, Dęblina oraz mocno oddalonego od Puław Biłgoraju.

Czas umilała dzieciom Pani Martyna. Najpierw podczas zabaw na świeżym powietrzu (zanim rozpadało się na dobre), a potem pod dachem, przygotowywały pod jej czujnym okiem slimy (masy plastyczne). Kto nie przepadał za gniotkowatymi slimami, mógł  pograć w tym czasie w piłkarzyki i bilard.

Podczas spotkania dorośli, zwłaszcza osoby świeżo zdiagnozowane, wymieniały się doświadczeniami i degustowały przyniesione przekąski,  zarówno przygotowane samodzielnie jak i te kupione.

Finałem spotkania było wspólne grillowanie kiełbasek, w czym czynnie pomagali będący na spotkaniu panowie. Dostawową atrakcją dla dzieci były bezglutenowe HOT DOGI! Na zakończenie młodzi uczestnicy spotkania otrzymali  prezenty od firmy Bezgluten.

  • Dziękujemy firmie Bezgluten za paczuszki oraz firmie Putka za pieczywo przekazane dla uczestników naszego pikniku.
  • Dziękuję wszystkim za przyniesienie pysznych wypieków i przekąsek.
  • Dziękuję moim „prywatnym” wolontariuszom, dzieciom: Mai i Pawłowi oraz mężowi za ogromną pomoc.

PS.  Nawet udało nam się zrobić jedno wspólne zdjęcie dzieci 😊.

Małgorzata Sawczuk – Puławy

Niestraszne nam żadne przeszkody! Piknik w Puławach za nami