Nowości w MENU BEZ GLUTENU

Nasz Program „MENU BEZ GLUTENU” nabiera rozpędu!  Coraz więcej lokali gastronomicznych interesuje się bezglutenowymi klientami. Z przyjemnością ogłaszamy dziś restaurację z Warszawy i catering dla dzieci z Piaseczna pod Warszawą.

Restauracja „Zapiecek”, znajduje się na warszawskiej Starówce, przy ul. Piwnej 34/36 (nie mylić z tradycyjnymi pierogarniami o tej samej nazwie „Zapiecek”, z których jedna także mieści się przy Starówce!!!) Jest to bardzo nastrojowe i kameralne miejsce, gdzie królują dania kuchni polskiej. Przy okazji spaceru po Rynku Starego Miasta warto zajść tu na bezglutenowe dania np: befsztyk tatarski, rosół staropolski z makaronem, kaczkę pieczoną z jabłkami i żurawiną i wiele innych potraw z drobiu, wołowiny, dziczyzny i ryb. Restauracja oferuje również możliwość zorganizowania bezglutenowego przyjęcia weselnego, bankietu bądź innej uroczystości. „Zapiecek” serwuje także dania dla wycieczek i grup zorganizowanych.

LOKAL NIE ISTNIEJE LUB NIE NALEŻY DO PROGRAMU MENU BEZ GLUTENU.

„Mniam-Mniam Catering” jest pierwszą firmą cateringową, która dołączyła do „MENU BEZ GLUTENU” i jednocześnie pierwszym cateringiem wyłącznie dla dzieci. Oferuje usługi dla placówek edukacyjnych, przedszkoli, szkół oraz żłobków, współpracując obecnie z 37 instytucjami. Wszystkie potrawy są przygotowywane z troską o niezbędne w diecie dzieci składniki odżywcze, w tym z zachowaniem diet eliminacyjnych, między innymi zachowuje dietę bezglutenową. Firma nie dowozi dań na indywidualne zamówienie, natomiast karmi bezpiecznie bezglutenowo dzieci w placówkach edukacyjnych, z którymi ma podpisaną umowę. Warunkiem skorzystania z oferty jest więc podpisanie stosownej umowy przez placówkę, do której uczęszcza dziecko. Firma mieści się w Piasecznie pod Warszawą.