O celiakii i glutenie w programie śniadaniowym Mądrej Babci

Mądra Babcia, czyli Beata Borucka, najsłynniejsza babcia polskiego internetu, twórczyni silver.tv, zaprosiła nas do swojego programu śniadaniowego „Na dobry dzień” by opowiedzieć „o co chodzi z tym glutenem” i jakie błędy popełniają babcie wobec dzieci z nietolerancją glutenu.

Programy Mądrej Babci cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego bardzo ucieszyliśmy się z możliwości dotarcia do jej grupy odbiorców, bardzo dla nas cennej. W dynamicznej rozmowie 🙂 z Mądrą Babcią Małgorzata Źródlak, prezes Stowarzyszenia, zwróciła uwagę na problem przeróżnych masek, jakie przybiera niezdiagnozowana celiakia i wszechobecności glutenu. Zaapelowała też do osób oglądających program o baczne przyjrzenie się swoim dolegliwościom (może to celiakia?) i o niebagatelizowanie diety bezglutenowej. Rozmawiano o tym, jakie błędy popełniają babcie wobec swoich bezglutenowych wnucząt i na wiele innych tematów. Drugim gościem programu był dr Michał Mularczyk, internista i dietetyk.

Zapraszamy do posłuchania tej ważnej rozmowy i wysłania linku osobom, które długo szukają przyczyny swoich problemów zdrowotnych. A także  tym, którzy podważają zasady restrykcyjnej diety bezglutenowej.

Link do rozmowy.

O celiakii i glutenie w programie śniadaniowym Mądrej Babci