09.12.2017 r. – Oddział Kielce zaprasza na ściankę wspinaczkową

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej Oddział Kielce zaprasza na Bezglutenowe mikołajki, które odbędą się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio przy ul. Czarnowskiej 17 w Kielcach. Atrakcją tego miejsca jest samoasekurująca ścianka wspinaczkowa, na której będzie można poćwiczyć swoją zręczność i odwagę 😊.
Zapraszamy serdecznie dzieci i ich rodziców na wspaniałą zabawę 9 grudnia 2017, rozpoczynamy o godz.10.00, kończymy o 12.00.
Każde z dzieci otrzyma słodki i bezglutenowy upominek mikołajkowy.
W czasie gdy dzieci oddadzą się zabawie, rodzice będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń codziennego życia z dietą bezglutenową. Zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych potraw, które ze względu na różne nietolerancje pokarmowe, prosimy opisać uwzględniając wszystkie składniki, a szczególnie alergeny. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.
Zapisy pod adresem a.przenzak@celiakia.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz informację o przynależności rodzica do Stowarzyszenia. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką. Zapraszamy!

Martyna Samiczak, Anna Przenzak