Piekarnia O matko z córką w drugiej lokalizacji w Warszawie

Bezglutenowa piekarnia O matko z córką została otwarta w drugiej lokalizacji w Warszawie i dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU!

Bezglutenowa piekarnia rzemieślnicza O matko z córką mieści się przy ul. Francuskiej 25 na warszawskiej Saskiej Kępie. Do piekarni położonej w lokalu w suterenie wchodzi się po schodkach w dół, wprost z ulicy Francuskiej. Wypieki dla siebie znajdą tu osoby na diecie bezglutenowej, bezcukrowej czy bezlaktozowej.

W ofercie są zdrowe wypieki bez żadnych dodatków, chemii i spulchniaczy, z certyfikowanych, bezglutenowych mąk jednorodnych. Wypieki są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej, a także wegan i osób które z różnych powodów nie tolerują innych alergenów np: produktów mlecznych, cukru, orzechów. W sprzedaży są chleby na zakwasie, mini pizze, foccacie, drożdżówki z owocami, gofry, paluszki grissini, i ciasta (również wegańskie, bez cukru, czy bez laktozy).

Wkładamy serce w tworzone chleby, przekąski słodkie i słone tak aby życie bezglutenowe nabrało smaku, aromatu i kolorów – mówi właścicielka – pieczemy sami, według autorskich receptur. To co nas wyróżnia to dowóz świeżego pieczywa na terenie Warszawy – pieczemy i dowozimy tego samego dnia. Poza Warszawę wysyłamy kurierem.

Piekarnia O matko z córką w drugiej lokalizacji w Warszawie