Piekarnia WOLNA z Przeźmierowa w MENU BEZ GLUTENU

WOLNA – piekarnia bezglutenowa z Przeźmierowa k/Poznania to manufaktura wypiekająca codziennie świeże bezglutenowe pieczywo domowe. Pieczywo dostępne w WOLNEJ jest w 100% bezglutenowe i wegańskie – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Piekarnia dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

Piekarnia mieści się przy ulicy Rynkowej 156. Ta naturalna piekarnia rzemieślnicza wypieka smaczne i zdrowe pieczywo. W swojej ofercie ma szeroki asortyment chlebów, bułek, pizzy, bagietek i innych wyrobów piekarniczych – na drożdżach i zakwasie, w wersjach bez dodatków i z dodatkami w postaci różnych ziaren, suszonych pomidorów, oliwek, ziół, bakalii (śliwki i żurawiny). Są też ciasta, ciasteczka, drożdżówki, muffinki, desery w słoiczkach oraz wypieki okazjonalne – pączki, rogale świętomarcińskie, pierniczki i inne smakołyki.
W WOLNEJ piecze się bez glutenu i bez laktozy, bez mleka, bez jajka, bez cukru oraz bez wielu innych alergenów. Prosty skład, zero konserwantów, wysokiej jakości certyfikowane składniki. Dieta eliminacyjna może być i zdrowa i smaczna!

W lokalu funkcjonuje sklepik, a w nim dostępne są różnorodne produkty bezglutenowe – mrożone pierogi, mąki jednorodne, przyprawy, włoskie makarony, kasze, bakalie, pasty orzechowe i kanapkowe, majonez wegański i wiele innych.

Piekarnia WOLNA z Przeźmierowa w MENU BEZ GLUTENU