Piknik integracyjny w Toruniu z okazji Dnia Dziecka – 4 czerwca 2022

Toruński Oddział Stowarzyszenia, po długiej pandemicznej przerwie, serdecznie zaprasza na piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka.

Impreza rozpocznie się 4 czerwca 2022 roku o godzinie 12:00 w Szkole Leśnej na Barbarce w Toruniu, ul. Przysiecka 13. Zapraszamy wszystkich chętnych członków Stowarzyszenia, także tych, którzy dzieci nie mają 🙂

Milusińskich czeka mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez animatorów z firmy „Kreator Uśmiechu”, a dorośli będą mieć czas na rozmowę i wymianę doświadczeń. Na spotkaniu zapewniamy sok oraz wodę. Mile widziane domowe słodkie wypieki bezglutenowe przyniesione przez uczestników z opisem użytych składników, szczególnie alergenów.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 30 maja 2022 r. W tytule maila prosimy napisać: „Piknik integracyjny w Toruniu”, a w treści podać :

  • imię i nazwisko członka Stowarzyszenia,
  • imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona rodzeństwa,
  • przy dzieciach prosimy o podanie ich wieku.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń osób uprawnionych do udziału. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest opłacona składka członkowska do 2021 roku włącznie.

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy!

Ludmiła Bagińska – Oddział Toruń, tel. +48 606 199 345 (w razie pytań na temat spotkania prosimy dzwonić po godz. 19.00).

Piknik integracyjny w Toruniu z okazji Dnia Dziecka – 4 czerwca 2022