Piknik PUTKI oraz Stowarzyszenia już za nami – było pysznie!

W ostatnią niedzielę, 4 września, bezglutenowa Piekarnia Putka na warszawskiej Pradze zorganizowała piknik rodzinny. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Od godziny 11:00 do 14:00 można było kupić świeżutkie, pachnące, bezglutenowe wypieki. Pracownicy sukcesywnie donosili jeszcze ciepłe pyszności. Wybór był duży, kolejka rosła, a klienci odchodzili ze sporymi zakupami i uśmiechem na twarzy.

Spośród innych atrakcji największym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie piekarni, na które trzeba było się wcześniej zapisać. Oprócz tego na dzieci czekały takie atrakcje, jak konkurs na najszybszego jagodziankożercę, wspólne malowanie plakatu, gry, konkursy z nagrodami i bańki mydlane. Maluszki mogły usiąść przy małych stoliczkach i zająć się kolorowaniem lub rysowaniem.

Nie zabrakło tam również nas. Ekspertki ze Stowarzyszenia rozmawiały z osobami zainteresowanymi dietą bezglutenową, dzieliły się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie rozmowy, cenne sugestie i za dołączenie do Stowarzyszenia kilku nowych osób!

Dziękujemy także Piekarni Putka za możliwość współtworzenia tego pięknego wydarzenia!

Piknik PUTKI oraz Stowarzyszenia już za nami – było pysznie!