Piknik rodzinny na Suwalszczyźnie z okazji zakończenia lata

Zapraszamy serdecznie wszystkich członków Stowarzyszenia na piknik rodzinny z okazji zakończenia lata.

Zapraszamy 7 września (sobota) w godzinach 14.00-18.00 do gospodarstwa agroturystycznego położonego blisko Augustowa: Agroturystyka w Zatoce, Danowskie 18.

W programie ognisko i atrakcje specjalnie dla dzieci: animacje, wata cukrowa i popcorn, dmuchane zjeżdżalnie, a do tego piękne okoliczności przyrody. Gospodarstwo położone jest nad brzegiem jeziora Blizenko, sąsiadującego z jeziorami Blizno, Kopanica, Tobołowo i Busznica.

Prosimy o zabranie ze sobą ulubionych bezglutenowych kiełbasek, pieczywa, dodatków typu ketchup/musztarda i zimnych napojów. Mile widziane będą także domowe bezglutenowe wypieki z wypisanym na kartce dokładnym składem dla alergików. Zapewniamy talerzyki, kubki, kawę, herbatę i kijki do pieczenia kiełbasek.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres zgloszenia@celiakia.pl do 4 września. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, a jeśli przychodzi z rodziną – imiona pozostałych osób. Szczególnie prosimy o podanie imienia i wieku dziecka na diecie bezglutenowej.

Serdecznie zapraszamy!

Piknik rodzinny na Suwalszczyźnie z okazji zakończenia lata